pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Filename: strona_miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: Tere Eesti na str.jpg

We czwartek, 21.03.2024 o 12:00 Biuro ds. wymiany międzynarodowej serdecznie zaprasza do Galerii Strefa Erasmusa (budynek główny ASP, III piętro) na otwarcie wystawy byłej Jagny Antas, studentki II roku kierunku tkanina i stylizacja wnętrz. Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace, projekty i zdjęcia wykonane przez nią podczas półrocznego pobytu w Pallas University of Applied Sciences w Tartu w ramach Programu Erasmus+.

Tak o wystawie mówi sama autorka:

„Tere Eesti” czyli „Cześć Estonio” to słowa wypełnione nadzieją i otwartością. Pokazując moje wspomnienia, moje doświadczenia i moje osiągnięcia z pięciu miesięcy spędzonych w Estonii, chcę by moja wystawa stała się inspiracją do samodzielnego odkrywania nieznanego i otwarcia się na miejsca i ludzi dotąd niedostrzeganych.”

Więcej o tym i podobnych wydarzeniach można znaleźć na Facebooku Biura: