Staże i praktyki

Kim jesteśmy?

My own freckle to nieduża firma, która powstała z miłości do papieru i dobrego designu. Nazywam się Marta Nawrocka i jestem projektantką graficzną oraz założycielką marki, w obrębie której wraz z innymi projektantami tworzymy autorskie produkty papiernicze. Moja pracownia mieści się w samym centrum kreatywnej Łodzi – w Fabryce Sztuki. To tutaj odbywa się co roku Łódź Design Festival, Fotofestiwal, a także swoje siedziby mają inni projektanci, architekci czy fotografowie. Sercem marki jest sklep internetowy, w którym znajdują się wysokiej jakości produkty papiernicze. Zapraszam Cię do współpracy!

Kogo szukam?

Jeśli jesteś osobą o wysokich zdolnościach komunikacyjnych, biegle posługujesz się językiem angielskim, interesuje Cię świat designu i chętnie nabywasz nowe umiejętności – to może być coś dla Ciebie!

• komunikatywna znajomość języka angielskiego! (must have!)
  • zainteresowania pracą z social mediami: Instagram, Facebook
  • kreatywność, „lekkie pióro" i otwarta głowa pełna pomysłów
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • szukam w szczególności studentów i absolwentów kierunków: marketing, zarządzanie, kulturoznawstwo, filologia i pokrewne
  • dodatkowy atut: zainteresowania branżą kreatywną/designem

Zakres obowiązków

• współpraca przy tworzeniu treści dla kanałów społecznościowych: j. polski, j. angielski
  • wspólna praca nad kampaniami reklamowymi/strategią marki/obsługą komunikacyjną marki
  • nadzór nad kampaniami reklamowymi
  • redakcja i tworzenie treści marketingowych oraz sprzedażowych
  • dbałość o wizerunek i promocję marki

Co oferuję w zamian?

• 4-tygodniowe bezpłatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • Twoja praca będzie miała realny wpływ na działanie marki
  • otrzymasz wiedzę z zakresu tworzenia kampanii w social mediach i gromadzenia zaangażowanej społeczności
  • poznasz zasady funkcjonowania małego sklepu internetowego
  • elastyczne godziny praktyk, dzięki którym bez problemu pogodzisz pracę z zajęciami na uczelni lub innymi aktywnościami
  • możliwość realizowania praktyk i dalszej pracy częściowo zdalnie
  • przekonasz się jak wygląda praca w branży kreatywnej na co dzień
  • praktyki w otoczeniu przyjaznych i kreatywnych ludzi w pracowni w Łodzi
  • w zależności od tego co najbardziej Cię interesuje - dodatkowo: udział w produktowych sesjach fotograficznych, możliwość poznania podstaw grafiki, zapoznanie się z mechanizmem działania małej firmy,
  • po zakończeniu praktyk możliwość wystawienia referencji

Zgłoszenia:

Poprzez formularz rekrutacyjny

Rekrutacja trwa do 22 czerwca b.r. Do zobaczenia!

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.