Praca

0

Reganta to nowoczesna, jedna z największych i najszybciej rozwijających się drukarni etykiet w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, której od momentu powstania w 2013 roku towarzyszyła idea kreowania zmian w branży. Naszą misją jest stały rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu druku w technologii fleksograficznej oraz cyfrowej. Nasz zespół to już ponad 100 osób, z których każda wnosi wkład w budowanie naszej marki i dalszy rozwój. Cenimy indywidualność i kreatywność co sprawia, że Reganta jest doskonałym miejscem do budowania kariery. Znajdujemy się w dobrze skomunikowanej części Łodzi – dzielnica Dąbrowa.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie plików do druku w technologii do druku cyfrowego;
  • sprawdzanie plików graficznych pod kątem poprawności technologiczno-produkcyjnej;
  • przygotowywanie prac do akceptacji klienta (PDF, proof cyfrowy);
  • współpraca z działem obsługi klienta, technologii i produkcji;
  • przygotowywanie montaży do druku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełen etat (praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.00-16.00);
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do karty Medicover Sport.
Nasze wymagania
  • bardzo dobra znajomość programu Adobe Illustrator oraz Photoshop.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętność obsługi programu Esko.

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.

do góry