Praca

0

W La Mania wierzymy, że ubiór oraz wnętrza wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Intensywny rozwój marek należących do La Mania Sp. z o.o. z branży fashion (La Mania) oraz home&decor (La Mania Home) skłania nas do poszukiwania osób na oferowane stanowisko:

KROJCZA / KROJCZY do WZORCOWNI

Twój zakres obowiązków:

  • Krojenie materiałów na wzorcowni zgodnie z przygotowanymi szablonami i instrukcjami – pojedyncze modele.
    • Kontrola jakości materiałów.
    • Dbanie o optymalne wykorzystanie materiału w celu minimalizacji strat.
    • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego.

    Nasze wymagania:
  • Znajomość podstawowych zasad kroju i szycia.
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy jako Krojcza / Krojczy.
    • Znajomość różnych materiałów i tkanin.
    • Umiejętność identyfikacji i eliminowania skaz w materiałach.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się marce modowej.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Szkolenia zwiększające wiedzę i rozwój kompetencji zawodowych.
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Rabaty pracownicze na produkty La Mania Fashion i La Mania Home.

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.

do góry