Praca

0

W La Mania wierzymy, że ubiór oraz wnętrza wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Intensywny rozwój marek należących do La Mania Sp. z o.o. z branży fashion (La Mania) oraz home&decor (La Mania Home) skłania nas do poszukiwania osób na oferowane stanowisko:

KONSTRUKTORKA / KONSTRUKTOR ODZIEŻY

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja konstrukcji odzieży oraz stopniowania.
  • Współpraca z projektantem na etapie powstawania kolekcji.

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 10-letnie doświadczenie na stanowisku Konstruktorki / -ra Odzieży.
  • Doskonała znajomość zagadnień techniczno-technologicznych obróbki odzieży.
  • Umiejętność praktycznej obsługi komputera (MS Outlook i MS Excel).
  • Wzorowa organizacja własnej pracy, sumienność i dokładność.
  • Precyzja oraz pełne zaangażowanie w wykonywanie w/w zadań.
  • Znajomość systemu komputerowego INVENTEX do konstrukcji odzieży.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się marce modowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia zwiększające wiedzę i rozwój kompetencji zawodowych.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Rabaty pracownicze na produkty La Mania Fashion i La Mania Home.

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.

do góry