Praca

Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność przekazywania wiedzy

OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć z rysunku (rysujemy głównie architekturę)
Przygotowywanie kandydatów do egzaminów na studia
Prowadzenie zajęć z dziećmi
Współpraca przy programie edukacyjnym
Tworzenie materiałów do zajęć
Prowadzenie dziennika zajęć
Wsparcie rozwoju szkoły

OFERUJEMY:

Rodzaj umowy: zlecenie / o pracę
Pracę na pełen etat lub część etatu (zależnie od umiejętności oraz dyspozycyjności)
Możliwość realizowania autorskich programów nauczania
Możliwość realizowania własnych pomysłów edukacyjnych

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z rysunku / malarstwa
Prawo jazdy
Doświadczenie pedagogiczne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z nami przez adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - jeśli jesteś zainteresowany/wana pracą u nas napisz kilka słów o sobie oraz prześlij wybrane prace rysunkowe/ portfolio. Prosimy o dopisek "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.