Praca

Saltex Sp. z o.o. jest polską firmą produkującą bieliznę dzienną i nocną, damską i męską. Nasze wyroby przede wszystkim eksportujemy, głównie do Niemiec. Staramy się równolegle sprzedawać w Internecie we własnym sklepie w Polsce  www.sklep.saltex.pl oraz poprzez Amazon, najwięcej w Niemczech. Przy sprzedaży internetowej niezwykle ważny jest dobór atrakcyjnych zdjęć. Dlatego też chcielibyśmy zatrudnić na umowę-zlecenie (ew. na umowę o dzieło) studenta/studentkę ASP do wykonywania i obróbki cyfrowej zdjęć bielizny nocnej i dziennej. Osoba taka powinna dysponować własnym sprzętem fotograficznym oraz posiadać i biegle obsługiwać programy do cyfrowej obróbki obrazów (typu Photoshop i/lub AI). Mile widziane jest doświadczenie przy tego typu pracach.

Zlecenia na konkretne prace byłyby sporadyczne, w zależności od potrzeb, od kilku do kilkunastu prac w miesiącu.

Praca odbywałaby się częściowo w naszym biurze przy ul. Wycieczkowej w Łodzi, ale głównie przy komputerze w miejscu zamieszkania zatrudnionej osoby.

Warunki do uzgodnienia.

Kontakt wyłącznie mailowy z opisem przebiegu studiów i umiejętności (oraz ew. doświadczeń) na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do końca października b.r.

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.