Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Drodzy studenci i absolwenci, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi stworzyła dla Was możliwość publikowania reprodukcji waszych dzieł w wirtualnej galerii prac studentów i absolwentów ASP w Łodzi – PORTFOLIO. W ten sposób Akademia chce rozpowszechniać i promować informacje o młodych i zdolnych twórcach, związanych z naszą uczelnią. Naszym celem jest dotarcie jak najliczniejszego grona odbiorców, zarówno osób prywatnych, jak i instytucji. Chcemy, aby PORTFOLIO stworzyło dla Was możliwość zaistnienia na rynku sztuki.

Zachęcamy Was do rejestrowania się w portalu i publikowania swoich dzieł na:

portfolio.asp.lodz.pl

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem ASP w Łodzi (do 3 lat od ukończenia studiów) możesz w PORTFOLIO stworzyć własną wirtualną galerię prac.

Co należy zrobić?

• wejdź na stronę portfolio.asp.lodz.pl
  • zapoznaj się z regulaminem i zarejestruj się jako użytkownik
  • za pomocą specjalnego formularza wstaw reprodukcje i opisy swoich prac, możesz też dodać informacje o sobie. Pamiętaj – każda wstawiana praca musi zostać zatwierdzona przez administratora
  • pomóż nam w wypromowaniu PORTFOLIO.

Powiadom kolegów i znajomych o tej witrynie. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania: