Aktualności

0

W dniach od 9 do 21 sierpnia 2026 roku w Ostritz (Saksonia) odbędzie się tegoroczne Polsko-Niemieckie Tandem Językowe – dwutygodniowa wymiana językowa i kulturowa dla młodych dorosłych z Polski i Niemiec.

W projekcie mogą wziąć udział studenci oraz osoby do 30. roku życia włącznie, które interesują się językiem i kulturą niemiecką. Wcześniejsza styczność z językiem jest pomocna, ale nie jest warunkiem koniecznym – do składania aplikacji serdecznie zapraszamy również osoby z biegłą znajomością języka. Oprócz nauki języka, głównym punktem programu są spotkania międzykulturowe oraz otwarta, wspólna integracja.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.06.2026 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

oraz w naszych mediach społecznościowych:

  • Instagram - @gfps_org &
  • Facebook - @tandem_gfps

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu w dowolnym momencie pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do góry