Filename: miniatura.jpg

Drogie Studentki i Studenci ASP w Łodzi!

Informujemy, że wystartowała największa w historii edycja programu stypendialnego „Młodzi w Łodzi”.

Tym razem aż 80 fundatorów zaoferuje łódzkim studentom 121 stypendiów finansowych o wartości od 7 200 do nawet 10 000 PLN. Wśród benefitów znalazło się także 10 miejsc w akademiku oraz kursy językowe (język angielski, język niemiecki), a także kursy z dziedziny IT i inne podnoszące kwalifikacje - w sumie skierowane do nawet 90 osób. Łącznie to ponad milion złotych zainwestowany przez łódzkie firmy w rozwój młodych talentów.

Termin zgłoszeń upływa 28 października 2022 r.

Więcej informacji o programach stypendialnych „Młodzi w Łodzi” oraz formularze aplikacyjne dostępne na stronie:

Szczególną uwagę zwracamy na program stypendialny firmy Reganta, skierowany wyłącznie do studentów naszej uczelni:

Wyszukiwarka stypendiów:

Życzymy powodzenia!