Filename: miniatura.jpg

Szanowni Państwo,

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna rekrutację do projektu płatnych staży dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2", współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Staże kierujemy do studentów, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry studiów. Studenci odbywają staż w wymiarze 120 godzin, przy zachowaniu co najmniej 20 godzin zadań stażowych wykonywanych w tygodniu.

Rekrutacja trwa do 13 maja 2022 r. Aby wziąć udział w projekcie, należy dostarczyć do Biura Karier (pokój 306, budynek główny ASP w Łodzi) oryginał DEKLARACJI UCZESTNICTWA, a drogą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl) należy przesłać informacje: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Więcej informacji na temat stażu uzyskacie Państwo w Biurze Karier ASP w Łodzi (42 25 47 486 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Serdecznie zapraszamy!!!