Uwaga, Studenci!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna zapisy do drugiej edycji programu bezpłatnych kursów oferujących wsparcie w rozpoczęciu działalności zawodowej dla studentów, w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Kursy są kierowane do studentów:

• drugiego i trzeciego roku studiów pierwszego stopnia,
  • pierwszego i drugiego roku studiów drugiego stopnia,
  • czwartego i piątego roku jednolitych studiów magisterskich.

Proponujemy następujące kursy:

1. Rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych.
  2. Rozwijanie umiejętność kontaktowania się z mediami i promocji własnych utworów.
  3. Budowanie marki.
  4. Pierwszy kontakt z pracodawcą.
  5. Zakładanie i prowadzenie firmy.

Zajęcia będą prowadzone zdalnie na platformie Webex w dni powszednie w godzinach popołudniowych. Termin realizacji kursów: grudzień 2020 – marzec 2021.

Każdy kurs obejmuje 10 godzin dydaktycznych. Wszystkie kursy będą zakończone certyfikatami.

Zapisy są przyjmowane mailowo przez Biuro Projektów ASP w Łodzi ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). W treści e-maila należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nazwę kierunku oraz rok studiów. Można zapisać się na wszystkie kursy lub wybrać dowolną ich liczbę (w mailu proszę wskazać, które kursy są wybrane).

Zapisy trwają do 16 listopada 2020 r.
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

logosy fundusze euro wiedza edukacja rozwoj e322elogosy rzeczpospolita polska 2ef9blogosy ue europejski fundusz spoleczny 988d9