Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Galeria Nasza Ściana
Rysunek Aleksandra Mitrenga

minirysunekZapraszamy na wernisaż wystawy "Aleksandra Mitrenga – rysunek”, który odbędzie się 16 stycznia 2019 r. o godz. 17:00 w Galerii Nasza Ściana (II piętro, budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121). Ekspozycja będzie czynna do 16 lutego 2019 r.

Więcej…
 
Wokół postaci

miniGaleria Nasza Ściana zaprasza na wernisaż wystawy „Wokół postaci”. Na wystawie prezentowane będą rysunki Idy Stańczyk – studentki IV roku Grafiki i Malarstwa oraz Basi Szwedowskiej – studentki II roku na Wydziale Malarstwa i Rysunku. Prace powstały w Pracowni Form Rysunkowych prowadzonej przez dr Katarzynę Miller. Wernisaż wystawy odbędzie się 5 grudnia 2018 roku (środa) o godz. 14.00 w Galerii Nasza Ściana (II piętro, pawilon B, budynek główny Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi).

Więcej…
 
Ateny są białe

MINIATENYSerdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anny Woźniak "Ateny są białe". Wernisaż odbędzie się 11 maja 2018 r. (piątek) o godz. 12.30 w Galerii Nasza Ściana (II piętro, pawilon B, budynek główny ASP, ul.Wojska Polskiego 121).

Więcej…
 
Taniec na śmietniku

minSerdecznie zapraszamy do studenckiej Galerii Nasza Ściana (pawilon B, II piętro, budynek główny ASP) na wystawę Kacpra Zaorskiego-Sikory "Taniec na śmietniku". Otwarcie wystawy nastąpi w dn. 19.04.2017 r. (środa) o godz. 12.30. Wystawa potrwa do 31 maja 2017 r.

Więcej…
 
LINE INTER ACTION

miniaturkaSerdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "LINE INTER ACTION" autorstwa Darii Sharikovej, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2016 r. o godz. 12.30, w Galerii Nasza Ściana (ul. Wojska Polskiego 121, pawilon B, II piętro, korytarz).

Więcej…
 
"Szkico - rysunki"

miniaturka7 grudnia 2016 r. o godz. 12.30 w Galerii Nasza Ściana (II p, budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121) rozpocznie się finisaż wystawy pt. "Szkico – rysunki” Eweliny Figarskiej i Zuzanny Milewskiej - studentek II roku Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Monotypia

miniaturka6 kwietnia 2016 r. o godz. 13.30 w Galerii Nasza Ściana (II p, budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121) rozpocznie się wernisaż wystawy Marty Krześlak “Monotypia”.

Więcej…
 
Co nas boli

miniaturkaZapraszamy na otwarcie wystawy zatytułowanej: Co nas boli. Jej pomysłodawcami i organizatorami są studenci II r. Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi - Marta Klibert i Adam Lipman. Wernisaż odbędzie się 13 stycznia 2016 r. o godz. 13.00 w Galerii Nasza Ściana (II piętro, ul. Wojska Polskiego 121)

Więcej…
 
Projekt Dresden

miniaturkaSerdecznie zapraszamy do Galerii Nasza Ściana (II piętro, budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121, Łódź) na otwarcie wystawy prac Bartosza Sobolewskiego zatytułowanej Projekt Dresden . Wernisaż odbędzie się 13 listopada 2015 r. o godz. 13.00
Będzie to pierwsza wystawą indywidualna młodego artysty.

Więcej…
 
Kryzysowo o kryzysie

miniaturkaGaleria Nasza Ściana serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy „Kryzysowo o kryzysie”. Wernisaż wystawy odbędzie się 7 maja 2015 roku o godz. 12.00 w Galerii Nasza Ściana (II piętro, pawilon B, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121). Ekspozycja prezentuje prace studentów z Pracowni Malarstwa 210 Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2