Ogłoszenia kierunku

Studia stacjonarne

Terminy egzaminów dyplomowych – rok akademicki 2023/2024

Czerwiec | I termin egzaminów dyplomowych

27 czerwca – 01 lipca 2024 r.
Termin składania dokumentów 06 czerwca 2024 r.

Wrzesień | II termin egzaminów dyplomowych

26 - 27 września 2024 r.
Termin składania dokumentów 05 września 2024 r.

Prace będą składane tylko poprzez Wirtualny Dziekanat.

Studenci, którzy nie będą podchodzili do egzaminu dyplomowego w I terminie, a zdecydują się na II termin egzaminu dyplomowego zobowiązani są do złożenia wniosku o przesunięcie terminu egzaminu dyplomowego w terminie do 06.06.2024 r.

Składanie tematów dyplomowych do zatwierdzenia przez Kolegium Kierunkowe do 22.01.2024 r.

Kartę tematów dyplomowych należy pobrać ze strony ASP/druki na stronie uczelni w zakładce – dla studentów - dyplomanci Wydział Sztuk Projektowych - kierunek projektowanie graficzne/ i złożyć w formie papierowej wypełniony komputerowo druk z podpisami wszystkich promotorów i opiekunów pracy dyplomowej. Wersję elektroniczną bez podpisów należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. po złożeniu wersji papierowej. Ostateczny termin złożenia formularzy do 22.01.2024 r.

Na komisarza dyplomów został powołany: mgr Sebastian Komicz