Instytut Projektowania Graficznego

0

Sekretariat Instytutu Projektowania Graficznego

pokój 214 
piętro II, pawilon B
ul. Wojska Polskiego 121

mgr Beata Marcyjanik-Patura

42 254 75 30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Asystent:

p.o. asyst. Daria Łuka

Typ studiów:

jednolite studia magisterskie

W warunkach pracy zdalnej należy korzystać przede wszystkim z spotkań on-line na platformach:

Webex pod adresem: asp-lodz.webex.com
Zoom pod adresem: zoom.us

O dowolnej porze drogą poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr sali: 119

Charakterystyka:

Program pracowni dotyczy dwóch głównych sfer realizacji. Przestrzeni filmowo-animacyjnej i interaktywno-multimedialnej. Studenci projektują zarówno animowane rozwiązania infograficzne, reklamowe i kampanie społeczne lub okolicznościowe, jak i warstwę interfejsu, lub funkcjonalne aplikacje dedykowane na urządzenia mobilne, komputery stacjonarne (pracujące pod kontrolą systemów Windows lub MacOsX) czy infokioski. Najczęstszymi rozwiązaniami technicznymi zadań semestralnych są aplikacje użytkowe lub gry realizowane na platformę Android oraz w technologii cyfrowego wideo.

W procesie projektowania i realizacji dąży się do indywidualizacji kształcenia poprzez większe dopasowanie programu późniejszych semestrów pod kątem zainteresowań i predyspozycji konkretnego studenta.

Pracownia przeznaczona jest dla studentów lat III-V jednolitych studiów magisterskich i dla studentów studiów drugiego stopnia.

Więcej informacji na stronie pracowni w serwisie "Grafika projektowa".

Na kanale z przykładami realizacji semestralnych i dyplomowych.

do góry