Miło nam poinformować o udziale dr hab. Alicji Habisiak-Matczak, prof. uczelni, prowadzącej Pracownię Technik Wklęsłodrukowych, oraz trojga studentów Pracowni – Małgorzaty Bowtruczuk, Emilii Karwowskiej i Michała Wasiaka – w I Międzynarodowym Biennale Grafiki i Sztuki Drukowanej Małego Formatu (I Bienal Internacional de Grabado y Arte Impreso en Pequeño Formato)

Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet w Cordobie w Argentynie. W wystawie, która odbywała się w dniach 20 marca 2020 – 1 maja 2020 w Museo Superior de Bellas Artes Evita Palacio Ferreyra, udział wzięli artyści z aż 20 krajów świata, w tym z obu Ameryk, Europy i Azji. Międzynarodowe jury wybrało prace w kategorii profesjonalistów i studentów.

W styczniu 2021 roku ukazał się online towarzyszący wystawie katalog. Serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia.

okładka 18bf9