Artykuły

Miło nam poinformować, że mgr Izabela Jurczyk, wykładowca z Instytutu Tkaniny i Druku, otrzymała nagrodę A’ Design Award w kategorii Print & Published Media Design Award Category za projekt terminarza zaprojektowanego z okazji „Łódź Young Fashion” 2018.

Więcej…

A’ design Award & Competition to największy, międzynarodowy konkurs, który nagradza projektantów, architektów i firmy zorientowane na design z całego świata. Wyróżnienia za projekty są organizowane i przyznawane na całym świecie w szerokim zakresie kategorii – od wzornictwa przemysłowego po architekturę.

www.designaward.com

Nagrodzona praca została wystawiona m.in. podczas wystawy Hebei International Industrial Desing Week w Xiongan New Area, Shenzen International Industrial Design Week w Shenzhen, a także podczas Festival of Architecture and Interior Designing Conference in The Lalit Mombai oraz Festival of Architecture and Interior Designing Conference in The Lalit New Delhi w Indiach.

Aktualnie pracę mgr Izabeli Jurczyk można podziwiać podczas trwającej w dniach 1–31 grudnia 2019 wystawy Science & Technology Center, High – Tech Zone w Shijiazhuang w Chinach.

do góry