Filename: miniatura.jpg
    Filename: 01.jpg
    Filename: 02.jpg

Jest nam miło poinformować, że 23 listopada br. prace studentek i studentów Pracowni Audiosfery zostały zaprezentowane jako część międzynarodowego projektu „Tydzień ze sztuką radia - Kapitał Gains". Organizatorami wydarzenia było Radio Kapitał i Goethe-Istitut w Warszawie.

Projekt był okazją do zapoznania się ze współczesną praktyką radiową, osadzoną głównie na eksperymentalnych, awangardowych i kolektywnych inicjatywach. Transmisje były również nadawane na falach paryskiego ∏-node Radio oraz znalazły się w programie nadającej z Glasgow Radiophrenii – jednego z najważniejszych festiwali sztuki radia na świecie. Zaproszona do projektu Aleksandra Chciuk przygotowała na tę okazję słuchowisko Pandemiczne Drony z utworami studentów i studentek prowadzonej przez nią Pracowni Audiosfery.

Link do słuchowiska:

Serdecznie gratulujemy!