Artykuły

  • miniatura
    Filename: zaslepka-uwaga.jpg
    Size: 38.58 KB

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o Państwa zdrowie, informujemy że studenci i pracownicy uczelni, którzy w lutym 2020 r. przebywali w krajach w których stwierdzono występowanie koronawirusa (obecnie są to Chiny, Korea Południowa, Włochy (w szczególności regiony: Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania), Hiszpania, Francja, Iran, Japonia, Tajlandia, Wietnam, Singapur i Tajwan) lub przyjadą na uczelnię w ramach Programu Erasmus+ mają prawo do dwutygodniowej kwarantanny.

W tym okresie studenci będą mieć usprawiedliwioną nieobecność na zajęciach dydaktycznych, w przypadku pracowników nieobecność zostanie uznana za usprawiedliwioną z zachowaniem prawa do regularnego wynagrodzenia.

Swój powrót z jednego z powyższych obszarów należy udokumentować (przesyłając bilety lub inne dokumenty podróży w formie elektronicznej) w przypadku studentów do Dyrektorów Instytutów, w przypadku pracowników do Działu Kadr ASP.

Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na swój stan zdrowia. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów chorobowych (wysokiej gorączki, duszności, uporczywego kaszlu) prosimy o niezwłoczny kontakt e-mailowy lub telefoniczny z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Łodzi:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 42 253 99 92 (czynny w godzinach: 7.30 - 15.00)

po godzinie 15.00 oraz w weekendy kontakt pod numerem:

+48 600 241 646

Uzyskacie tam Państwo wszelkie niezbędne informacje (również w języku angielskim).

Załączamy link do "Informacji Głównego Inspektora Sanitarnego dla osób powracających z północnych Włoch" zamieszczonej na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Łodzi:

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

Główny Inspektorat Sanitarny

Piotr Statucki
Kanclerz ASP w Łodzi

Do pobrania:

Pismo Kanclerza

do góry