Szkoła doktorska

Filename: miniatura.jpg

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Damiana Ciszka, studenta 4 roku Wydziału Grafiki i Malarstwa, który odbędzie się 14 czerwca 2019 r. o godz. 19:00 w Galerii TAK (u. Zachodnia 99, Łódź). Wystawa w całości zainspirowana jest zjawiskiem Patostream'ów. Będzie można spojrzeć przez malarskie/ muzyczne formy na to co dzieje się w świecie strem'ów, youtube'a, czy showup'a. A ciekawych/intrygujących tematów w tym kociołku nie mało.

Dla osób które nie miały okazji, albo nie chciały zagłębić się w temat:

Patostream – transmisja internetowa na żywo, prowadzona w serwisach internetowych udostępniających wideo strumieniowe (np. w serwisie YouTube), w trakcie której prezentowane są liczne zachowania powszechnie uznawane za będące dewiacjami społecznymi, w tym zwłaszcza takie jak: libacje alkoholowe, przemoc domowa lub wulgaryzmy. Kolejne czynności są wykonywane w zamian za wpłaty pieniężne dokonywane przez widzów. Często trwają one wiele godzin.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Damiana Ciszka,