Strona główna Studenci Dom Studenta
Dom Studenta
Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi mają do dyspozycji 90 miejsc w Domu Studenta mieszczącego się przy ul. Młynarskiej 42a (łatwy dojazd z budynku głównego ASP, 100 m od budynku Wydziału Sztuk Wizualnych). Pokoje studenckie znajdują się w 18 odnowionych mieszkaniach, na które składa się pokój 2 osobowy, 3 osobowy oraz kuchnia i łazienka. Wszystkie pokoje wyposażone są w 1 osobowe tapczany, biurka, szafy ubraniowe i regały na książki. W kuchniach akademickich znajdują się meble kuchenne, kuchenki gazowe oraz lodówki. Wszystkie łazienki posiadają natryski.

Dom Studenta ASP w Łodzi Dom Studenta ASP w Łodzi Dom Studenta ASP w Łodzi
Dom Studenta ASP w Łodzi Dom Studenta ASP w Łodzi

Miejsca dla studentów studiów stacjonarnych przyznawane są na podstawie poniżej zamieszczonego wniosku bezpośrednio w DS do:

• 25 lipca – rekrutacja czerwcowa
  • 25 września – rekrutacja wrześniowa.

Listy studentów , którym przyznano miejsce w akademiku na ro 2018/19 i tym , którym nie przyznano dostępne pod nr telefonu 603 104 537

Do pobrania:

Istnieje również możliwość noclegów dla studentów studiów niestacjonarnych.

Rezerwacja noclegów możliwa jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00 pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zakwaterowanie następuje po udokumentowaniu wpłaty.

Regulamin DS i zarządzenie Rektora dotyczące opłat za wynajem miejsc w Domu Studenta oraz wniosek o przyznanie miejsca w DS dostępne są w DOKUMENTACH na stronie głównej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Biuro Obsługi Domu Studenta

Beata Ostaszewska