Władze

Kadencja w latach 2016-2020

Rektor:
prof. Jolanta Rudzka Habisiak

Prorektor ds. Nauki, Rozwoju i Pozyskiwania Funduszy:
dr hab. Mariusz Włodarczyk, prof. nadzw.

Prorektor ds. Nauczania:
prof. Mariusz Łukawski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kanclerz:

Kwestor:
mgr Małgorzata Pilarska

Wydział Tkaniny i Ubioru
42 2547 500, 42 2547 502, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziekan: dr hab. Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder, prof. nadzw. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prodziekan: dr Sergiusz Kuchczyński Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik Katedry Druku na Tkaninie: prof. Krystyna Czajkowska
Kierownik Katedry Tkaniny: dr hab. Lidia Choczaj, prof. nadzw.
Kierownik Katedry Biżuterii: dr Olga Podfilipska-Krysińska
Kierownik Katedry Ubioru: dr Piotr Suchocki
Koordynator Studiów Niestacjonarnych: prof. Irmina Aksamitowska-Szadkowska

Wydział Grafiki i Malarstwa

Dziekan: dr hab. Piotr Karczewski, prof. nadzw.
Prodziekan: prof. Zdzisław Olejniczak

Kierownik Niestacjonarnych Studiów I i II stopnia, specjalność Projektowanie Graficzne: dr hab. Witold Warzywoda, prof. nadzwyczajny ASP
Kierownik Niestacjonarnych Studiów I i II stopnia, specjalność Grafika Artystyczna: dr hab. Witold Warzywoda, prof. nadzwyczajny ASP

Kierownik Katedry Grafiki Artystycznej: dr hab. Sławomir Ćwiek, prof. nadzwyczajny ASP
Kierownik Katedry Kompozycji: prof. dr hab. Lesław Miśkiewicz, prof. zwyczajny
Kierownik Katedry Projektowania Graficznego: dr hab. Sławomir Kosmynka, prof. nadzwyczajny ASP

Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz

Dziekan: dr hab. inż. arch. Andrzej Wachowicz
Prodziekan: dr hab. Anna Miarka

Kierownik Katedry Architektury Wnętrz: dr hab. Bartosz Hunger, prof. nadzw.
Kierownik Katedry Komunikacji Wizualnej: Włodzimierz Matachowski, prof. nadzw.

Kierownik Katedry Wzornictwa: dr hab. Krzysztof Chróścielewski, prof. nadzw.

Wydział Sztuk Wizualnych

Dziekan: dr Przemysław Wachowski, ad.
Prodziekan: dr hab. Ewa Wojtyniak-Dębińska, prof. nadzw.

Kierownik Katedry Działań Interdyscyplinarnych: dr hab. Andrzej Michalik, prof. nadzw.
Kierownik Katedry Fotografii i Multimediów: dr Artur Chrzanowski, ad.
Kierownik Katedry Działań Intermedialnych i Edukacyjnych: dr Beata Marcinkowska, ad.
Kierownik Katedry Filmu i Mediów Cyfrowych: dr hab. Piotr Kucharski, prof. nadzw.
Kierownik Katedry Gier Komputerowych, Scenografii i Komiksu: prof. Gabriel Kołat, prof. zw.
Kierownik Katedry Teorii i Historii Sztuki: prof. Grzegorz Sztabiński, prof. zw.

Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych

Dziekan: dr Marcin Mielczarek