Biuro Karier

Naszą misją jest przyczynianie się do artystycznego i zawodowego sukcesu naszych studentów poprzez upowszechnianie i pomnażanie ich osiągnięć,  wspieranie  rozwoju ich kariery zawodowej oraz promowanie polskiej twórczości w środowisku ogólnopolskim i międzynarodowym.

Na tej stronie znajdziecie informacje o:

• ofertach pracy
  • możliwościach odbycia staży, praktyk
  • możliwościach podjęcia innych form współpracy z przedsiębiorcami
  • organizowanych szkoleniach zawodowych

Zadzwoń:

Napisz do nas:

Uwaga przedsiębiorcy:

Jeśli macie oferty pracy dla naszych studentów, chcecie zaangażować ich w realizacji swoich projektów, oferujecie staże lub praktyki w Waszych firmach - prosimy o kontakt z Biurem pod wskazany wyżej numer telefonu lub adres mailowy.
Propozycje współpracy z naszymi studentami zamieszczone zostaną na stronie internetowej.

tekst05