Dla absolwentów

DOKUMENTY PLIKI

Karta obiegowa absolwenta
(należy złożyć po obronie pracy dyplomowej w pokoju 308)

Pobierz (.pdf)
Zarządzenie Rektora nr 86/2015 w sprawie: modyfikacji karty obiegowej absolwenta.
Pobierz (.pdf)
Dokumenty dotyczące odpisu dyplomów
Zarządzenie Rektora nr 41/2014 w sprawie wydania dodatkowego odpisu dyplomu w tłumaczeniu na język obcy oraz odpisu suplementu do dyplomu w tłumaczeniu na język angielski Pobierz (.pdf)
Wniosek o wydanie dodatkowego dyplomu ukończenia studiów w tłumaczeniu na język obcy i odpisu suplementu do dyplomu w tłumaczeniu na język angielski.
Nieprzekraczalny termin złożenia to 30 dni od daty obrony pracy dyplomowej (w pokoju 308).
Pobierz (.pdf)
Odbiór dyplomów

UWAGA!!!

W dniach:

• 8 kwietnia (poniedziałek),
  • 9 kwietnia (wtorek),
  • 11 kwietnia (czwartek)

z powodu szkolenia dla pracowników obsługa studentów będzie się odbywała
w godzinach 9.00 – 11.00

W sprawach bardzo pilnych należy zgłaszać się do pokoju 134.

W sprawach związanych z odbiorem dyplomów ukończenia studiów można zgłaszać się do pok. 308 w dniach roboczych:

• poniedziałek – 10:00-13:00
  • wtorek – 10:00-13:00
  • środa – nieczynne
  • czwartek – 10:00-13:00
  • piątek – 10:00-13:00

Odbiór dyplomu następuje w pok. 308 w UMÓWIONYM TERMINIE po złożeniu lub przesłaniu pocztą wypełnionej karty obiegowej podpisanej przez Dziekana lub Prodziekana, wraz z fotografiami i potwierdzeniem zapłaty za druk dyplomu w wysokości 60,00 zł. Opłatę za dyplom należy wnieść na indywidualny numer konta (podany w umowie oraz w wirtualnym dziekanacie).

Karty obiegowe absolwenta są do pobrania ze strony internetowej Uczelni (druk do pobrania powyżej), bądź z segregatora umieszczonego przed pokojem 308. Potwierdzenia zgłoszenia się po odbiór dyplomu można dokonać telefonicznie nr (0-42) 254 74 40 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.