MENU: (2)

 • miniatura
  Filename: mini.jpg
  Size: 59.88 KB

Szanowne Kandydatki i Szanowni Kandydaci, 

od początku marca 2020 roku z powodu pandemii Covid-19 wszystkie uczelnie znalazły się w wyjątkowej sytuacji – zawieszono ich działalność. Ta konieczna izolacja postawiła nas jak i was w zupełnie nowej i nieznanej wcześniej sytuacji. Harmonogram rekrutacji musiał ulec zmianie, a egzaminy kwalifikacyjne nie będą się mogły odbyć w dotychczasowej znanej nam wszystkim formie.

Pragniemy poinformować Państwa, że rekrutacja do Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na rok akademicki 2020/2021 będzie przebiegała w następujący sposób:

 1. Terminy elektronicznej rejestracji na studia (e-rekrutacja.asp.lodz.pl):
  • dla kandydatów na studia stacjonarne I stopnia oraz na studia stacjonarne jednolite magisterskie: 25 maja 2020 r. – 8 lipca 2020 r.
  • dla kandydatów na studia stacjonarne II stopnia: 24 sierpnia 2020 r. – 11 września 2020 r.
 1. Egzamin wstępny, polegający na ocenie uzdolnień artystycznych kandydata na studia stacjonarne I stopnia oraz na studia stacjonarne jednolite magisterskie, zostanie przeprowadzony w formie on-line. Kandydat składa na swoim profilu rekrutacyjnym w Systemie Elektronicznej Rekrutacji (e-rekrutacja.asp.lodz.pl) prace egzaminacyjne w formie elektronicznej w terminie od 20 lipca 2020 r. do 26 lipca 2020 r.
 2. Egzamin wstępny polega na przeglądzie prac egzaminacyjnych dostarczonych przez kandydatów drogą elektroniczną. Przeglądu i oceny prac egzaminacyjnych dokonuje Komisja rekrutacyjna kierunku w terminie od 3 sierpnia 2020 r. do 7 sierpnia 2020 r.

Szczegóły dotyczące zasad egzaminu wstępnego dla każdego kierunku znajdziecie na naszej stronie w zakładce DLA KANDYDATA.

Zachęcamy Kandydatów do wzięcia udziału w zdalnych konsultacjach – harmonogram konsultacji dostępny jest pod TUTAJ

oraz do zapoznania się z informatorami o poszczególnych kierunkach, które dostępne są w tej zakładce.

Życzymy powodzenia!

do góry