Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Konkursy ASP - Aktua...
Konkursy ASP - Aktualności
Wyniki Komisji Prime Stage 2018

ASP logo miniKomisja uczelniana konkursu najlepszych dyplomów licencjackich Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – Prime Stage 2018 w składzie:

Więcej…
 
Rusza Hommage à Łódź

miniRusza Konkurs Hommage à Łódź, którego celem jest zorganizowanie wystawy prezentującej prace studentów łódzkiej ASP będące komentarzem do współczesności oraz historii miasta Łodzi – zróżnicowanej tkanki architektonicznej, potrzeb i codzienności mieszkańców, lokalnych zwyczajów oraz tradycji przemysłowej. Konkurs ma na celu wyłonienie oryginalnych i trafnych spostrzeżeń odnoszących się do tożsamości naszego miasta.

Więcej…
 
Rusza PRIME STAGE 2018

ASP logo miniRozpoczynamy przygotowania do konkursu i wystawy PRIME STAGE 2018, będących prezentacją najlepszych licencjackich prac dyplomowych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, jakie powstały w roku akademickim 2017/2018.

Więcej…
 
Wyniki Komisji Prime Time 2018

ASP logo mini

Więcej…
 
Przedłużenie terminu zgłoszeń

uwagaUwaga Studenci!

Przedłużamy dla Was termin składania zgłoszeń do Konkursu Homage á la liberté do 20 września 2018 roku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli zgłosić swojej pracy do konkursu, prosimy o bezpośredni kontakt z komisarzem konkurs Panią Dagmarą Bugaj pod adresem email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Rusza Prime Time 2018

ASP logo miniRozpoczynamy przygotowania do wystawa i konkurs najlepszych dyplomów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – PRIME TIME 2018, pokazu najlepszych prac dyplomowych łódzkiej ASP jakie powstałym w roku akademickim 2017/2018. Ekspozycja jest również formą promowania absolwentów poprzez stworzenie im szansy bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą oraz mediami.

Więcej…
 
Zgłoszenia do Hommage á la liberté

miniPodkomisarze Konkursu Homage á la liberté będą przyjmować zgłoszenia do konkursu w następujących dniach i miejscach:

Więcej…
 
Rusza Konkurs Hommage á la liberté

miniRusza Konkurs Hommage á la liberté, którego celem jest zorganizowanie wystawy prezentującej prace studentów łódzkiej ASP odpowiadające na pytanie: Czym dla pierwszej generacji w pełni wolnych Polaków, urodzonych i wychowanych po 1990 roku jest wolność? Jak się manifestuje? Czy i jakie mechanizmy i siły jej zagrażają? Jakie są granice wolności twórczej? To pytania które stawiamy zapraszając do udziału w konkursie Hommage á la liberté.

Więcej…
 
Laureaci Strzemiński Projekt

miniPROJEKTLista laureatów XXVIII Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Projekt 2018:

Więcej…
 
Laureaci Strzemiński Sztuki Piękne

miniSZTUKILista studentów nominowanych do wystawy laureatów XXXV Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2018:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5