Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Sukcesy Absolwenci
Absolwenci
miniizap

Sukces Anny Piechury

Pani Anna Piechura, tegoroczna absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymała jedno z pięciu prestiżowych wyróżnień w konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala, organizowanym przez Muzeum Śląskie w Katowicach.

Więcej…
 
portret

Sukces Karoliny Jabłońskiej

Z przyjemnością informujemy, iż Karolina Jabłońska – absolwentki Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – zdobyła II nagrodę na II Ogólnopolskim Biennale Malarstwa / Pejzaż Architektoniczny w Bisztynku. Nagrodzona praca to zestaw obrazów bez tytułu, które powstały w pracowni Przestrzeni Eksperymentu Malarskiego pod kierunkiem prof. Jarosława Chrabąszcza.

Więcej…
 
portret

Sukces Marty Krześlak

Serdecznie gratulujemy Marcie Krześlak zdobycia nagrody Prezydenta Miasta Gdańska oraz Gdańskiej Galerii Miejskiej w X Międzynarodowej Wystawie Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2018. Laureatka otrzymała obie nagrody za pracę dyplomową „Ruiny moich marzeń”, której promotorem był dr Łukasz Ogórek. Marta Krześlak jest tegoroczną dyplomantką Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
minikontkurs195

Sukces Adrianny Gołębiewskiej

Już po raz czwarty odbywa się Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów.

Więcej…
 
mini01p

Sukces Iwony Pieczary

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że główną nagrodę w najważniejszym akademickim konkursie projektowym w Polsce Design32 wygrała Iwona Pieczara, dyplomantka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
bejm sandra01

Sukces Sandry Bejm

Gratulujemy Sandrze Bejm, absolwentce wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która została wyłoniona z ponad 200 zgłaszających się artystów i weźmie udział w wystawie konkursu MakeMe 2018! Wyróżniona kolekcja nosi tytuł “Intymność” i będzie można oglądać ją podczas tegorocznego Lodz Design Festiwal.

Więcej…
 
mini195

Sukcesy na Biennale Tkaniny Artystycznej

Miło nam poinformować o nagrodzie Grand Prix dla Barbary Mydlak. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi wygrała I Biennale Tkaniny Artystycznej w Poznaniu.

Więcej…
 
portretmini

Sukces absolwentki Martyny Aleksandrowicz

Z radością informujemy, że Martyna Aleksandrowicz, absolwentka Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz kierunek Architektura Wnętrz otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w XVIII edycji konkursu za najlepsze prace magisterskie i dyplomowe.

Więcej…
 
portret logo

Sukces Dominiki Zientek

Składamy gratulacje Dominice Zientek, absolwentce Wydziału Tkaniny i Ubioru, której prace zostały wybrane do tegorocznej wystawy Make Me odbywającej się w ramach Łódz Design Festival. Do konkursu zgłosiło się niemal 200 uczestników. Ekspozycję będzie można oglądać w dniach 3-8 października na terenie Art_Inkubatora, przy ulicy Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Więcej…
 
portret

Sukces Klaudii Markiewicz

Serdecznie Gratulujemy Klaudii Markiewicz, absolwentce Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, której prace zostały wybrane do wystawy Festiwalu Designu w Londynie. Kuratorem wystawy prezentowanej w Tent London była Paulina Matusiak. Tematem przewodnim ekspozycji była relacja miedzy deseniem a obiektem. Wystawa prezentowała szeroki wachlarz polskich projektów i odkrywała unikalny potencjał różnych materiałów i faktur. Ekspozycję można było oglądać od 21 do 24 września 2017 r.

Więcej…
 
portret

Sukces Martyny Cierpisz

Martyna Cierpisz, absolwentka Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która swój dyplom przygotowała w Pracowni Scenografii i Kostiumu prowadzonej przez dr hab. Ewę Bloom Kwiatkowską, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala. Nagrodzona praca to etiuda scenograficzna, inspirowana opowiadaniami Brunona Schulza, zatytułowana “W labiryncie sklepów cynamonowych”.

Więcej…
 
portret

Sukces Szymona Ryczka

Miło nam poinformować, iż Szymon Ryczek, absolwent Wydziały Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ARTNOBLE za najlepszy dyplom uczelni artystycznych w Polsce.

Jest to nagroda, która po raz szósty trafia w ręce najzdolniejszego absolwenta szkół artystycznych w Polsce.

Więcej…
 
WRO sukces

Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów – nominacje

Mamy przyjemność poinformować, że komisja trzeciej edycji Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów w składzie: Dagmara Domagała (CS WRO), Krzysztof Dobrowolski (CS WRO), Daniel Muzyczuk (Muzeum Sztuki w Łodzi), Marcin Polak (Galeria Wschodnia), dr Tomasz Załuski (ASP Łódź) zakwalifikowała do udziału w konkursie pracę absolwentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Ady Bireckiej, pt. „Las – zbiór trwały ze zdolnością do samoodnawiania”.

Więcej…
 
min2

Sukces absolwentki Eryki Jury

Z przyjemnością informujemy, że prace malarskie Eryki Jury – ubiegłorocznej absolwentki Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zostały nagrodzone podczas 11 edycji międzynarodowego konkursu Arte Laguna w Wenecji (11th Arte Laguna Prize).

Więcej…
 
195 195

Sukces Aleksandry Adamczuk

Z radością informujemy, że Aleksandra Adamczuk – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, została laureatką stypendium Młoda Polska – Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Aleksandra Adamczuk ukończyła studia z wyróżnieniem, realizując pracę dyplomową w Pracowni Scenografii i Kostiumu pod opieką dr hab. Ewy Bloom-Kwiatkowskiej.

Więcej…
 
portret00

Sukces absolwentki Moniki Dworak

Z największą przyjemnością informujemy, że Monika Dworak, absolwentka Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, kierunek: Architektura Wnętrz, otrzymała wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za odznaczającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta.

Więcej…
 
Weronika Krupa portret

Sukces Weroniki Krupy

Mamy przyjemność poinformować, że Weronika Krupa, absolwentka Pracowni Scenografii i Kostiumu na Wydziale Sztuk Wizualnych, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi została laureatką Konkursu o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala, który był częścią IV edycji Festiwalu Nowej Scenografii.

Więcej…
 
portret03

Sukces Jarosława Bikiewicza

Miło nam poinformować, że praca absolwenta Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Jarosława Bikiewicza zakwalifikowała się do finału konkursu Taipei International Design Award 2016. Zainteresowanie jury zdobył projekt kamizelki kulo-, odłamko- i igłoochronnej (Multifunctional Travel Bag), zrealizowany w ramach dyplomu licencjackiego, którego promotorem był dr hab. Marek Średniawa.

Więcej…
 
portret00

Sukces Jarosława Bikiewicza

Miło nam poinformować, że kolekcja tkanin zaprojektowana przez absolwenta Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Jarosława Bikiewicza została nominowana do nagrody German Design Award 2017.

Więcej…
 
portret

Sukces podczas design32

Z przyjemnością informujemy, że drugi raz z rzędu absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zdobył nagrodę Rektorów w Konkursie na Najlepszy Dyplom Projektowy Akademii Sztuk Pięknych w Polsce!!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3