Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Konkursy
Konkursy
Ekologia, zrównoważony rozwój, innowacyjność

miniekoZapraszamy do udziału w XIII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego. „Ekologia, zrównoważony rozwój, innowacyjność. Wyzwania architektury w XXI wieku” to hasło przewodnie XIII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego oraz debaty z udziałem znanych polskich architektów, która będzie miała miejsce 14 lutego 2019 roku podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA.

Więcej…
 
Nabór do programu rezydencji artystycznych

miniZ myślą o młodych artystach, którzy dopiero rozpoczynają podążanie swoją ścieżką zawodową, Muzeum Śląskie przygotowało już po raz trzeci program rezydencji artystycznych pod nazwą „Performatywny Magazyn”. W nawiązaniu do przypadającego w 2019 roku jubileuszu 90-lecia Muzeum Śląskiego temat przewodni tej edycji brzmi „Z perspektywy czasu”.

Więcej…
 
Absolut Creative Competition

mini konkursKonkurs kreatywny Absolut Creative Competition, to niezwykła szansa dla młodych artystów do pokazania swojego stylu i wkroczenia z rozmachem do wielkiego świata sztuki. W tegorocznej edycji wydarzenia do wygrania jest aż 20 000 euro! Międzynarodowy zwycięzca zostanie wybrany spośród lokalnych triumfatorów konkursu przez profesjonalne jury. Jak wygrać? Wystarczy przygotować swój własny, kreatywny projekt butelki Absolut.

Więcej…
 
Strefa Studenta

mini atlasStrefa Studenta to konkurs na projekt najlepszego opakowania kierowany do młodych projektantów i designerów. W tym roku, po raz pierwszy konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach: Wrażenie | Funkcjonalność i Forma | Szata Graficzna.

Więcej…
 
Konkurs na ścienną oprawę kinową

miniSpectra Lighting ogłasza konkurs na ścienną oprawę kinową. Konkurs skierowany jest do młodych architektów wnętrz, projektantów sztuki użytkowej oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą.

Więcej…
 
Jonaszki

minijonaszkiSerdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, do udziału w konkursie na statuetkę dla laureata Konkursu Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty – „Jonaszka”, organizowany przez Teatr Muzyczny w Łodzi.

Więcej…
 
Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie 2019

miniWydział Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ogłasza ósmą edycję konkursu malarskiego o Nagrodę Artystyczną UAP.

Konkurs jest adresowany tylko do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce.

Więcej…
 
Artystyczna Podróż Hestii

miniZapraszamy młodych twórców studiujących na IV i V roku wszystkich kierunków i wydziałów artystycznych polskich uczelni do udziału w 18. edycji konkursu APH . Do konkursu możecie zgłaszać prace z obszarów malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance.

Więcej…
 
Konkurs na pomnik

miniMiasto Poznań zaprasza do udziału w otwartym jednoetapowym Konkursie rzeźbiarsko-architektonicznym na pomnik upamiętniający wypędzenia Wielkopolan w czasie II wojny światowej zlokalizowany w Parku im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Więcej…
 
Projekt pomnika Witolda Pileckiego

miniBurmistrza Miasta Chrzanowa – Ryszarda Kosowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji projektowej pomnika konnego rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie, którego planowaną lokalizacją posadowienia jest wewnętrzna tarcza ronda położonego w km 385+427 drogi krajowej nr 79 (skrzyżowanie ulicy Oświęcimskiej, Śląskiej i Księdza Skorupki.

Więcej…
 
Valtra MPV2030

miniValtra Inc. develops, manufactures, markets and services Valtra tractors.

How do you envision the multipurpose machine of the future supporting these two seemingly contradictory things? How will people use driverless technology? Looking at the bigger picture, how do you think digitalization will help us and how will it make farmers´ lives easier in the future? Show us your vision of how the Valtra MultiPurpose Vehicle will change the way we see tractors in 2030!

Więcej…
 
Art Majster

minimajArtyści! Rzemieślnicy! Majsterkowicze!

Najwyższy czas stanąć w szranki na polu kreatywności. Dajemy Wam możliwość udziału w niecodziennym konkursie na projekt przedmiotu lub obiektu artystyczno-użytkowego. Zapraszamy zarówno twórców indywidualnych, jak i zespoły artystów.

Więcej…
 
KOKOFY konkurs filmów o wsi

minikokofyOrganizatorem Piątej edycji konkursu małych form filmowych KOKOFY organizowanego w ramach Folk Film FestiwalSianów 2018 jest Centrum Kultury w Sianowie.

Więcej…
 
Zabawka Przyjazna Dziecku

miniZapraszamy do udziału w X edycji Konkursu „Zabawka Przyjazna Dziecku”. Niezmiennie, jak i w poprzednich edycjach, Konkurs kierujemy do wszystkich chętnych, pełnoletnich twórców, artystów, projektantów, studentów, absolwentów szkół plastycznych, producentów zabawek.

Więcej…
 
Przegląd Młodej Sztuki - Świeża Krew

miniZ przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór do VIII edycji Przeglądu Młodej Sztuki "Świeża Krew".

Więcej…