Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Konkursy
Konkursy
Konkurs na pomnik

miniMiasto Poznań zaprasza do udziału w otwartym jednoetapowym Konkursie rzeźbiarsko-architektonicznym na pomnik upamiętniający wypędzenia Wielkopolan w czasie II wojny światowej zlokalizowany w Parku im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Więcej…
 
Projekt pomnika Witolda Pileckiego

miniBurmistrza Miasta Chrzanowa – Ryszarda Kosowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji projektowej pomnika konnego rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie, którego planowaną lokalizacją posadowienia jest wewnętrzna tarcza ronda położonego w km 385+427 drogi krajowej nr 79 (skrzyżowanie ulicy Oświęcimskiej, Śląskiej i Księdza Skorupki.

Więcej…
 
Valtra MPV2030

miniValtra Inc. develops, manufactures, markets and services Valtra tractors.

How do you envision the multipurpose machine of the future supporting these two seemingly contradictory things? How will people use driverless technology? Looking at the bigger picture, how do you think digitalization will help us and how will it make farmers´ lives easier in the future? Show us your vision of how the Valtra MultiPurpose Vehicle will change the way we see tractors in 2030!

Więcej…
 
Art Majster

minimajArtyści! Rzemieślnicy! Majsterkowicze!

Najwyższy czas stanąć w szranki na polu kreatywności. Dajemy Wam możliwość udziału w niecodziennym konkursie na projekt przedmiotu lub obiektu artystyczno-użytkowego. Zapraszamy zarówno twórców indywidualnych, jak i zespoły artystów.

Więcej…
 
KOKOFY konkurs filmów o wsi

minikokofyOrganizatorem Piątej edycji konkursu małych form filmowych KOKOFY organizowanego w ramach Folk Film FestiwalSianów 2018 jest Centrum Kultury w Sianowie.

Więcej…
 
Zabawka Przyjazna Dziecku

miniZapraszamy do udziału w X edycji Konkursu „Zabawka Przyjazna Dziecku”. Niezmiennie, jak i w poprzednich edycjach, Konkurs kierujemy do wszystkich chętnych, pełnoletnich twórców, artystów, projektantów, studentów, absolwentów szkół plastycznych, producentów zabawek.

Więcej…
 
Przegląd Młodej Sztuki - Świeża Krew

miniZ przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór do VIII edycji Przeglądu Młodej Sztuki "Świeża Krew".

Więcej…
 
Copper and the Home

miniRuszyła siódma edycja międzynarodowego konkursu „Copper and the Home”, który potrwa do końca października br. Tradycyjnie zadaniem uczestników jest zaprojektowanie funkcjonalnego przedmiotu codziennego użytku z miedzi lub jej stopów, np. mosiądzu, brązu czy miedzioniklu. W tym roku główny nacisk położono na wpływ miedzi na tworzenie zrównoważonej przyszłości. Organizatorem konkursu jest Włoski Instytut Miedzi (Istituto Italiano del Rame) wspólnie z Europejskim Instytutem Miedzi.

Więcej…
 
Art Students Week

miniRozpoczyna się 3 edycja Studenckiego Tygodnia Sztuki – wydarzenia dla młodych (do 30.roku życia) artystów z zakresu sztuk plastycznych, fotografii, designu. Organizator zachęca by publikować na swoich kontach Instagramowych własne dzieła, wpisujące się w tematykę „Liberty Harmony Metonymy” i oznaczenie ich hasztagiem #ASW18. Operacja Art Students Week została zapoczątkowana w 2016 roku przez krytyk sztuki – Panią Alexię Guyggemos, przy udziale Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Sztuki we Francji, reprezentowanym w jury. Wydarzenie wpisuje się w program Digital Week, który odbędzie się w dniach 12 listopada- 2 grudnia 2018 r. W tym roku (2018) specjalnym partnerem wydarzenia są szkoły sztuk pięknych z Polski (z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości) i z Izraela (70-lecie utworzenia państwa Izrael).

Więcej…