Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia
Wydarzenia
DNI OTWARTE 2019

miniAkademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi serdecznie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 7 i 8 marca 2019 roku (czwartek i piątek) w godz. 10.00-16.00.

Więcej…
 
PATA 2019

miniJuż po raz siódmy Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi we współpracy z KAUS Urbino ma przyjemność zaprosić artystów i miłośników sztuki do udziału w Letnich Międzynarodowych Kursach Grafiki i Tkaniny Artystycznej PATA. Sześć poprzednich edycji przyciągnęło do Łodzi artystów z ponad 30 krajów, takich jak Włochy, USA, Kanada, Chiny czy RPA i cieszyły się dużym uznaniem uczestników.

Więcej…
 
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do wykonania samodzielnie telefonu!!, a także zapoznania się z techniką druku transferowego na tkaninie.

Więcej…
 
Warsztaty z cyjanotypii

minicyjanKoło naukowe „Eksperymentarium” serdecznie zaprasza studentów na warsztaty cyjanotypii, które poprowadzą prof. Olga Pérez Oliver oraz prof. Rosa García García z The Escuela de Arte y Superior de Diseno de Orihuela. Artystki z Hiszpanii odwiedzają nasza uczelnię w ramach programu wymiany Erasmus Plus.

Więcej…
 
Sukces doktorantów ASP

mini1Serdecznie gratulujemy Konradowi Kultysowi i Dorocie Stolarskiej, doktorantom II roku Środowiskowych Studiów Doktoranckich na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, których instalacja artystyczna “Zielnik polski” znalazła się wśród wybranych ekspozycji w ramach międzynarodowego festiwalu Warsaw Photo Days 2018. Życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Więcej…
 
The Ring

miniringZapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z odsłonięcia rzeźby “The Ring” autorstwa Jarosława Borka (Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych).

Więcej…
 
Jednolity System Antyplagiatowy

miniW dniu 8 stycznia 2018 r. o godz. 9.30 w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się obowiązkowe szkolenie dla promotorów/opiekunów pisemnych prac dyplomowych oraz rozpraw doktorskich z zakresu obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.

Więcej…
 
Stypendia artystyczne Prezydenta Miasta Łodzi

miniRozpoczyna się 7. edycja konkursu dla młodych twórców. Do zdobycia jest łącznie 120 tys. zł przeznaczone na stypendia artystyczne Prezydenta Miasta Łodzi.

Więcej…
 
APH | warsztat z Bogną Świątkowską

miniWszyscy wiemy, że studiowanie ma sens tylko wtedy, kiedy podchodzi się do niego na serio, a dobre chęci to trochę za mało, żeby nauczyć się nowych rzeczy. Warto próbować, szukać i działać, bo każda nasza aktywność jest krokiem do przodu.

Więcej…
 
Wnioski na Zadania Horyzontalne w 2019 roku

ASP logo miniOGŁOSZENIE NABORU WNIOSKÓW PRZYZNAWANIA, WYKORZYSTYWANIA ORAZ ROZLICZANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH POCHODZĄCYCH Z DOTACJI PODMIOTOWEJ NA ZADANIA HORYZONTALNE

Zadania horyzontalne obejmują (kryteria):

  1. czynny udział w znaczącej konferencji naukowej z publikacją pokonferencyjną,
  2. czynny udział w znaczącym festiwalu, wystawie, targach bądź konkursie,
  3. wydanie znaczącej publikacji np. monografii.
Więcej…
 
Wnioski na Projekty Statutowe w 2019 roku

ASP logo miniOGŁOSZENIE NABORU WNIOSKÓW PRZYZNAWANIA, WYKORZYSTYWANIA ORAZ ROZLICZANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH POCHODZĄCYCH Z DOTACJI PODMIOTOWEJ NA PROJEKTY STATUTOWE

Projekty statutowe obejmują (kryteria):

  1. badania naukowe, prace rozwojowe, działalność artystyczną ujęte w planie zadaniowym Uczelni - nowe lub kontynuowane,
  2. zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej, związanej z prowadzeniem badań naukowych, prac rozwojowych, lub działalności artystycznej oraz infrastruktury informatycznej o wartości nie przekraczającej 500 000 zł brutto,
  3. współpracę naukową krajową i zagraniczną niezbędną do prowadzenia badań naukowych, prac rozwojowych lub działalności artystycznej,
  4. działania związane z komercjalizacją wyników badań naukowych, prac rozwojowych lub działalności artystycznej, polegające na analizie potrzeb rynku, stanu techniki, możliwości ochrony patentowej, efektów tej działalności oraz opracowaniu projektów komercjalizacji.
Więcej…
 
Obrona doktorska mgr W. Koralewskiego

ASP logo miniDziekan i Rada Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi uprzejmie informuje, że w dniu 24.01.2019 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi ul. Wojska Polskiego 121 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej z dyscypliny art. sztuki piękne mgr Waldemara Koralewskiego

Więcej…
 
Wesołych Świąt!

mini


Wszystkim Pracownikom, Studentom,
oraz Przyjaciołom Akademii
składam serdeczne życzenia wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech pachnąca choinka i najbliżsi przy świątecznym stole
pozwolą Państwu przeżyć chwile szczęścia i radości.
By w Nowym Roku spełniały się marzenia, dopisało zdrowie i pomyślność.

prof. Jolanta Rudzka Habisiak
Rektor Akademii Sztuk Pięknych
im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Więcej…
 
Wyniki wyborów do senatu - studenci TiU

mini

Więcej…
 
Premiera filmu Karoliny Zaborskiej

ObliczeniaSerdecznie zapraszamy na premierę autorskiego filmu artystycznego Karoliny Zaborskiej „Obliczenia rytmu czasoprzestrzennego: Miasto”, która odbędzie się 19 grudnia 2018 o godz. 18.00 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki (Łódź, Tymienieckiego 3, sala audiowizualna)

Więcej…
 
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja dla dzieci aby samodzielnie wykonać kolaże, a także poznać tajniki warsztatu graficznego,

Więcej…
 
Wybory do Organów Samorządu Studentów

miniInformujemy, że 18 i 19 grudnia (wtorek i środa) odbędą się wybory do Organów Samorządu Studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Gorąco zachęcamy wszystkich studentów uczelni do kandydowania i głosowania - stworzenie solidnej grupy przedstawicieli studentów w Samorządzie jest niezwykle istotne, szczególnie w obliczu zmian w organizacji uczelni, jakie czekają nas w przyszłym roku.

Więcej…
 
Laureaci stypendium MKiDN

miniMiło nam poinformować, że czworo studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – Aleksandra Sarna, Magdalena Radziszewska, Michał Czuba i Adrian Krupa – oraz doktorantka – Izabela Jurczyk otrzymali stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia w twórczości artystycznej. Nagrody zostały wręczone 10 grudnia 2018 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Więcej…
 
WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW ZZNA – WYBORY ZARZĄDU

ASP logo mini

Więcej…
 
Zbiórka na rzecz Kamelii Kwaśniewskiej

miniW sobotę 8 grudnia 2018 r. w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi odbędzie się zimowa edycja “Targów sztuki studenckiej”. Podczas wydarzenia na stoisku Samorządu Studenckiego będzie można zakupić prace ofiarowane przez studentów ASP, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz studentki naszej uczelni – Kamelii Kwaśniewskiej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 47