Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Galeria ASP Piotrkowska 68
„Od studium do eksperymentu”

studium miniSerdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Od studium do eksperymentu”, który odbędzie się 14 marca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00. Wystawa jest prezentacją prac studenckich zrealizowanych w pracowniach rysunku na Wydziale Malarstwa i Rysunku Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Zawartość zgodna z normą

miniSerdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy studentów drugiego roku studiów licencjackich Wydziału Rzeźby i Działań Interaktywnych zatytułowanej “Zawartość zgodna z normą”. Uroczyste otwarcie odbędzie się 26 lutego 2019 roku o godzinie 17.00 w Galerii ASP (ul. Piotrkowska 68). Ekspozycję będzie można oglądać do 13 marca 2019 roku.

Więcej…
 
DOM

miniZapraszamy do udziału w wernisażu wystawy fotografii „DOM", który odbędzie się 11 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w Galerii ASP Piotrkowska 68 (ul. Piotrkowska 68, Łódź). Jest to wystawa studentow II roku specjalności Fotografia i Multimedia na Wydziale Sztuk Wizualnych. Prace powstały podczas zajęć Techniki Rejestracji Obrazu.

Więcej…
 
Jubileusz Pracowni Technik Łączonych

miniSerdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy grafik, które powstawały w ciągu 10 lat istnienia Pracowni Technik Łączonych. Retrospektywna ekspozycja pokaże różnorodne dzieła studentów, którzy w tej pracowni tworzyli i rozwijali się artystycznie. Eksperymentalne techniki i niebanalne tematy prac zachęcają do odwiedzenia ekspozycji.

Więcej…
 
Na styku

mininastykuZapraszamy na wernisaż wystawy “Na styku”, który odbędzie się 16 listopada (piątek) 2018 r. o godz: 17:00 w Galerii ASP Piotrkowska 68 (ul. Piotrkowska 68, Łódź).

Więcej…
 
3 PLENERY

miniSerdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy "3 PLENERY", który odbędzie się 6 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w Galerii ASP Piotrkowska 68 (ul. Piotrkowska 68 w Łodzi). Wystawa jest prezentacją obrazów plenerowych studentów Wydziału Grafiki i Malarstwa oraz Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Ekspozycja będzie czynna do 13 listopada 2018 r.

Więcej…
 
Obrazy światła

miniobrazySerdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Obrazy światła”, prezentującą projekcje kinetyczne powstałe w Pracowni Obrazu Cyfrowego Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Wystawę towarzyszącą tegorocznemu Light Move Festival będzie można oglądać w Galerii ASP Piotrkowska 68 w dniach 28-30 września 2018 r. w godzinach 19:00 - 24:00.

Więcej…
 
Pracownia Kształtowania Formy Ubioru

miniSerdecznie zapraszamy na wystawę: ATELIER. Pracownia Kształtowania Formy Ubioru, której wernisaż odbędzie się 16 października 2018 r. o godz. 18:00 w Galerii ASP Piotrkowska 68 (ul. Piotrkowska 68, Łódź).

Więcej…
 
Gry komputerowe, komiks i ilustracja

miniSerdecznie zapraszamy na wystawę zatytułowaną: Gry komputerowe, komiks i ilustracja. Wystawa prac studentów ASP w Łodzi.

Więcej…
 
SORRY DESIGN

miniaturaRektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi prof. Jolanta Rudzka Habisiak, Prorektor dr hab. Mariusz Włodarczyk, prof. nadzw., Dziekan dr hab. inż. arch. Andrzej Wachowicz oraz opiekun Studiów Podyplomowych kierunku Design - projektowanie produktu mgr Grzegorz Sowiński serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy Grupy Twórczej SORRY DESIGN.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7