Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia Dziecięcy Uniwersyt...
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

miniJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do eksplorowania nowych obszarów edukacji artystycznej dla dzieci.

"Z nauką przez sztukę - czyli nic strasznego! - działania artystyczne z elementami nauki" oraz "Domowe zoo - przedmioty użytkowe wykonane techniką wycinankową" to zajęcia plastyczne, na które zapraszamy dzieci 2 lutego (sobota) 2019 r. o godz. 10:00 w gmachu głównym ASP w Łodzi. Warsztaty poprowadzą Aleksandra Wygnańska oraz Rita Zielińska.

Bilety do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Łódzkiej lub on-line na stronie Filharmonii Łódzkiej. Będzie to niepowtarzalna okazja do wyśmienitej zabawy oraz twórczego spędzenia czasu! Czekamy na Was!

Szczegółowy harmonogram zajęć DUA:

laboratorium.asp.lodz.pl

Ceny biletów na warsztaty organizowane przez ASP: 35 PLN