Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna Ogłoszenia Konkursy Krosno Young D'signe...
Krosno Young D'signers

miniW tym miejscu spotykają się najlepsi młodzi designerzy, którzy chcą spróbować swoich sił w konkursie Krosno Young D’signers 2019! Laureaci pierwszych trzech miejsc prócz nagród finansowych będą cieszyć się wyjazdem na największe targi mebli, designu i wyposażenia wnętrz – Salone del Mobile 2019 w Mediolanie!


Stół to miejsce, gdzie spotykają się ludzie sobie bliscy. Dzielą się jedzeniem, ale przede wszystkim emocjami, nastrojami, wspomnieniami i planami na przyszłość. Dlatego chcemy wykreować stół, który stworzy przestrzeń do rozmowy, a do tego potrzebne są wyjątkowe naczynia. Oczekujemy projektów wyjątkowych naczyń, które zmienią zwykły posiłek w wyjątkowe chwile.


I miejsce 7500 zł

+ wyprodukowanie przez Krosno Glass zwycięskiego projektu

+ wyjazd na Salone del Mobile 2019 w Mediolanie


II miejsce – 5000 zł

+ wyjazd na Salone del Mobile 2019 w Mediolanie


III miejsce – 3000 zł

+ wyjazd na Salone del Mobile 2019 w MediolanieNagrody dodatkowe
Zestawy szkła Krosno Glass


Prace konkursowe będą oceniane przez największe autorytety w dziedzinie sztuki i reklamy.

Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury złożone z autorytetów świata projektantów


Karim Rashid

Karim Rashid jest niekwestionowaną gwiazdą międzynarodowego designu. Może pochwalić się realizacją ponad 3000 projektów. Jest wszechstronnym projektantem dóbr luksusowych. Współpracuje z najbardziej znanymi markami na świecie, jak: Giorgio Armani, Prada, Kenzo, Samsung, Alessi, Coca Cola, Disney, Faby, Timex, Issey Miyake czy Nike.

Karim Rashid jest posiadaczem 2 doktoratów honoris causa w Ontario College of Art and Design oraz Corcoran College. Muzea niezmiennie zabiegają o jego prace, a kilka z nich może pochwalić się stałą kolekcją. Dzieła Karima Rashida można oglądać w 14 muzeach na całym świecie, m.in. w MoMA w Nowym Jorku czy Centre Pompidou w Paryżu.


Jan Kochański

Jan Kochański jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej ASP. Doświadczenie budował w studio światowej sławy projektanta Karima Rashida. Jest zdobywcą wielu nagród i zwycięzcą krajowych oraz międzynarodowych konkursów. M.in. zdobył Grand Prix w konkursie Mazdy, a jego projekt szczotki został uhonorowany nagrodą Wallpaper Design Award 2014. Prowadzi własną pracownię wzorniczą specjalizującą się w projektach mebli i akcesoriów domowych.


Paweł Szymański

Prezes Zarządu spółki Krosno Glass. Wcześniej zajmował stanowiska członka zarządu, wiceprezesa i prezesa wielu firm strategicznych, jak: Icentis Capital, Ruch, Netia, Marvipol, CTL Logistics, PKN Orlen, Polkomtel, Unipetrol, Zakłady Azotowe Anwil, ACE EuropeanGroup oraz Orlen Deutschland. Pełnił funkcje zarządcze w największych krajowych i regionalnych koncernach oraz bankach inwestycyjnych w Warszawie i Londynie.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego, zwłaszcza w obszarze finansów oraz zarządzania kosztami przedsiębiorstw.


Mariusz Miękoś

Partner Zarządzający w GREYWOLF GROUP, Managing Partner w Fastline Advertising CEO & Founder Fastline Racing Academy. Doświadczony strateg kreatywny oraz partner zarządzający z udokumentowaną historią pracy w branży reklamowej i eventowej. Wykwalifikowany w zakresie profesjonalnego zarządzania marketingowego, strategii cyfrowej, zintegrowanej reklamy i sztuki. Kierowca wyścigowy – mistrz Polski Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Hour Race 2017 i 2018.

Więcej szczegółów oraz pełen regulamin znajduje się na stronie: youngdesigners.eu/#konkurs