Strona główna Ogłoszenia Konkursy Strefa Studenta
Strefa Studenta

mini atlasStrefa Studenta to konkurs na projekt najlepszego opakowania kierowany do młodych projektantów i designerów. W tym roku, po raz pierwszy konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach: Wrażenie | Funkcjonalność i Forma | Szata Graficzna.

Dzięki udziałowi w konkursie, poza nagrodami finansowymi, uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na Targach Packaging Innovations. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu poważnych zawodowych zleceń. Na zwycięzców czeka również możliwość publikacji projektu w cenionym magazynie branży opakowaniowej. Prace konkursowe należy wysłać do 25 lutego 2019 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
.
Wszystkie projekty zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a 5 najlepszych prac z każdej kategorii zostanie zaprezentowana podczas 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (2-3 kwietnia, Warszawa), gdzie odbędzie się finał konkursu i wyłonienie zwycięzców. Zwycięskie prace zostaną wyłonione 2 kwietnia 2019 r. podczas Targów Packaging Innovations w Warszawie.
Zgłoś swój projekt i rozwiń karierę w branży opakowań Więcej informacji o konkursie na stronie packaginginnovations.pl
Więcej informacji dotyczących konkursu dostępne na stronie internetowej packaginginnovations.pl