Strona główna Ogłoszenia Konkursy Nowy Obraz/Nowe Spoj...
Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie 2019

miniWydział Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ogłasza ósmą edycję konkursu malarskiego o Nagrodę Artystyczną UAP.

Konkurs jest adresowany tylko do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce.

Nagroda Artystyczna Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie wynosi 10 000 złotych. Wręczone zostaną także nagrody specjalne i wyróżnienia honorowe. Wszyscy nominowani do Nagrody Artystycznej biorą udział w wystawach konkursowych oraz otrzymują nagrody rzeczowe. W tym roku wystawa konkursowa odbędzie się w Starym Browarze w Poznaniu oraz w Galerii BWA w Pile.

Kalendarz ósmej edycji konkursu:

• Ogłoszenie konkursu – 21 listopada 2018
  • Przyjmowanie zgłoszeń – do 17 lutego 2019
  • Ogłoszenie listy osób nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP – 11 marca 2019
  • Termin dostarczenia obrazów na wystawę konkursową – do 26 marca 2019
  • Zebranie komisji konkursowej – 4 kwietnia 2019
  • Ogłoszenie nazwiska laureata Nagrody Artystycznej UAP – 5 kwietnia 2019
  • Otwarcie wystawy konkursowej w Starym Browarze w Poznaniu i wręczenie nagród – 5 kwietnia 2019, godz.18.00
  • Finisaż wystawy w Poznaniu – 26 kwietnia 2019
  • Otwarcie wystawy konkursowej w Galerii BWA w Pile – 10 maja 2019, godz.18.00
  • Zakończenie wystawy w Pile – 18 maja 2018
  • Termin zwrotu obrazów – do 18 czerwca 2018