Rusza PRIME STAGE 2018

ASP logo miniRozpoczynamy przygotowania do konkursu i wystawy PRIME STAGE 2018, będących prezentacją najlepszych licencjackich prac dyplomowych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, jakie powstały w roku akademickim 2017/2018.

PRIME STAGE – zgodnie ze swoją nazwą – to pierwszy etap, pierwszy poważny krok na drodze artystycznej kariery naszych studentów. Ekspozycja, która odbędzie się w dniach 8-19 stycznia 2019 r., służyć będzie promowaniu twórczości dyplomantów pierwszego stopnia, dając im jednocześnie możliwość wypróbowania się w nowej roli – artysty funkcjonującego na wymagającym rynku sztuki.

Konkursowi towarzyszyć będzie powystawowy katalog, w którym swoje prace zaprezentują wszyscy nominowani dyplomanci.

Dyplomanci, którzy uzyskali nominację, do 9 listopada 2018 r. składają wymagane dokumenty, szczegółowo opisane w punkcie 3 regulaminu, do wydziałowych podkomisarzy konkursu.

Do pobrania: