Strona główna Ogłoszenia Konkursy Konkurs firmy Evend
Konkurs firmy Evend

minievendWłaściciel marki EVEND firma EBA Sp. z o.o. ogłasza konkurs „Zmień wygląd Automatu Vendingowego Evend – Solid”.

Przedmiotem i celem konkursu jest uzyskanie efektownego projektu zmieniającego wizerunek automatu Solid. Nowy design ma odświeżyć formę zewnętrzną i nadać nowy charakter produktu. Konkurs skierowany jest głównie do: grafików, projektantów, studentów i absolwentów wyższych uczelni technicznych oraz artystycznych kształcących się w kierunku wzornictwa. Do wygrania nagrody pieniężne. Konkurs trwa do 30 października 2018 r.. Aby wziąć udział w konkursie zapoznaj się z Regulaminem Konkursu i wyślij zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .