Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia Legitymacja studenck...
Legitymacja studencka z funkcją karty płatniczej

miniBank Pekao S.A. wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi przygotował dla studentów uczelni Elektroniczną Legitymację Studencką. Elektroniczna Legitymacja Studencka, oprócz funkcji karty bibliotecznej i MIGAWKI (elektronicznego biletu okresowego MPK-Łódź Sp. z o.o.), może pełnić też funkcję karty debetowej MasterCard ELS do Eurokonta Intro.

Dzięki aktywacji funkcji płatniczej na legitymacji, z kartą tą można na terytorium Polski:

• robić zakupy,
  • płacić w internecie,
  • wypłacać gotówkę z bankomatów.

W budynku głównym Akademii (ul. Wojska Polskiego 121 – na parterze) dostępne jest stoiska banku. Pracownicy banku udzielają wszelkich informacje o Elektronicznej Legitymacji Studenckiej w dniach 11-19 października 2018 roku w godzinach 10.30-13.30.

Funkcja płatnicza na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej jest nieaktywna w chwili wydania legitymacji. Aby ją aktywować należy założyć Eurokonto Intro i aktywować kartę MasterCard ELS używając PIN-u, płacąc za zakupy lub wypłacając gotówkę z bankomatu.

clip image0022

Konto Przekorzystne – to wygodne i nowoczesne konto, kiedy zaczynasz studia, pierwszą pracę lub planujesz wyjazd za granicę.

Konto Przekorzystne dla Młodych do 26 lat !!! – bez dodatkowych warunków:

· 0 zł za prowadzenie konta,

• 0 zł za obsługę karty wielowalutowej do tego rachunku,
  • 0 zł prowizji banku za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą,
  • 0 zł za umożliwienie dostępu do konta przez bankowość mobilność PeoPay, internet i telefon,
  • 0 zł za płatność telefonem dzięki aplikacji mobilnej PeoPay w punktach handlowo-usługowych i internecie,
  • 0 zł za przelewy internetowe w PLN przez interent1
  • 0 zł za prowadzenie rachunku Eurokont Walutowych,
  • Zniżka do 30% u Partnerów Programu rabatowego Galeria Rabatów, przy płatnością kartą Banku Pekao S.A., aplikacją mobilną PeoPay lub przelewem z bankowości internetowej Pekao24,
  • Konto Oszczędnościowe2
  • 0zł za przelewy z Konta Oszczędnościowego na Konto Przekorzystne w aplikacji PeoPay
  • możliwość skorzystania z kredytu studenckiego
  1. zatwierdzone Tokenem Mobilnym
  2. Konto Oszczędnościowe dostępne jest dla klientów, którzy ukończyli 18 rok życia.

Po ukończeniu przez klienta 26 roku życia opłaty za Konto Przekorzystne będą pobierane na zasadach ogólnych.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą również:

• Pani Katarzyna Ziarko – 727-421-733
  • Pani Iza Bach – 727-412-920

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.