Gry komputerowe, komiks i ilustracja

miniSerdecznie zapraszamy na wystawę zatytułowaną: Gry komputerowe, komiks i ilustracja. Wystawa prac studentów ASP w Łodzi.

Ekspozycja towarzyszy 29. edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Biorą w niej udział studenci Pracowni Scenografii i Komiksu (prof. Gabriel Kołat) na Wydziale Sztuk Wizualnych, Pracowni projektowania przestrzeni i obiektów wirtualnych do gier (dr Rafał Szrajber) na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz oraz uczestnicy Letnich Międzynarodowych Kursów Grafiki i Tkaniny Artystycznej (PATA). Wystawę będzie można oglądać od 14 do 21 września 2018 r. w Galerii ASP Piotrkowska 68 (ul. Piotrkowska 68, Łódź). Koordynatorami są: prof. Gabriel Kołat, dziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Przemysław Wachowski oraz organizator kursów PATA, dr hab. Alicja Habisiak – Matczak. Na czas trwania ekspozycji Galeria będzie wyjątkowo czynna w innych godzinach:

• sob. 11.00-18.00,
  • niedz 11.00-15.00.