Strona główna Ogłoszenia Wydarzenia UWAGA studenci - PŁ...
UWAGA studenci - PŁATNE STAŻE

miniUwaga, Studenci!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna zapisy na II (ostatnią) turę płatnych staży zawodowych dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Staże skierowane są do studentów I i II roku studiów drugiego stopnia oraz IV i V roku jednolitych studiów magisterskich.

Studenci odbywać się będą staż w wymiarze 120 godzin, przy zachowaniu co najmniej 20 godzin zadań stażowych wykonywanych w tygodniu. Stażyści otrzymają wynagrodzenie stażowe, a ci odbywający staż poza miejscem zamieszkania otrzymają również zwrot kosztów dojazdu oraz zakwaterowania.

W miesiącach wrzesień 2018 – październik 2018 będzie trwała rekrutacja do drugiej tury staży odbywającej się w okresie listopad 2018 – wrzesień 2019.

Zapisy przyjmowane są mailowo przez Biuro Karier ASP w Łodzi (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
W treści e-maila należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nazwę wydziału oraz rok studiów.

Liczba miejsc ograniczona!