Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Serdecznie zapraszamy na poplenerową wystawę prac studentów „EkoPlener Głowno 2016”. Wernisaż wystawy odbędzie się 17 października 2016 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 w Studenckiej Galerii Wydziału Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi „Wolna Przestrzeń” (Łódź, ul. Franciszkańska 76/78).

W plenerze udział wzięli: Konstancja Bień, Agnieszka Buczyńska, Wojciech Dziedzic, Żaneta Górska, Martyna Kacprzak, Judyta Kaźmierczak, Elwira Kudyk, Tomasz Lech, Aleksandra Maciejczyk, Marta Mikołajczyk, Marcela Miś, Jakub Mizgalewicz, Maja Opałko, Michał Ostaszewski, Maksym Ostrowski, Gabriela Porada, Rafał Sałaciński, Ewelina Stalka, Mateusz Swarabowicz, Dorota Szczepaniak, Kinga Szczepaniak, Anna Świerczyńska, Anna Tomińska, Aleksandra Wygnańska, Agata Ziaja, Rita Zielińska. Opiekunami pleneru byli: dr Beata Marcinkowska, dr Małgorzata Górska-Ogórek, mgr Bartłomiej Michalski. Realizacja projektu odbywała się dzięki dofinansowaniu, które Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi otrzymała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu dla zadań z dziedziny Edukacja Ekologiczna.

Ekspozycja będzie czynna do 4 listopada 2016 r.