Struktura

Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Już w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. "Groteska - nie taki diabeł straszny jak śmieszny - czyli jak wyluzować i dać upust emocjom" oraz "Z nauką przez sztukę – czyli nic strasznego! - działania artystyczne z elementami nauki" to zajęcia plastyczne, na które zapraszamy dzieci 6 kwietnia (sobota) 2019 r. o godz. 10:00 w gmachu głównym ASP w Łodzi. Zajęcia poprowadzą Bogna Juchnowicz oraz Aleksandra Wygnańska. Bilety do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Łódzkiej lub on-line na stronie FŁ. Będzie to niepowtarzalna okazja do wyśmienitej zabawy oraz twórczego spędzenia czasu! Czekamy na Was!

Szczegółowy harmonogram zajęć DUA:

laboratorium.asp.lodz.pl

Dodatkowe informacje dotyczące warsztatów artystycznych organizowanych w ASP:
Izabela Bloch
tel. 42 254 75 25

Ceny biletów na warsztaty ASP wyłącznie dla dzieci w wieku 7-12 lat: 35 PLN. Przy jednoczesnym zakupie biletów na minimum 3 warsztaty obowiązuje cena biletu: 30 PLN.