Gala Dyplomowa

Filename: miniatura.jpg

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się XI edycja Konkursu " Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup". W związku z tym serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 25 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 12:30 w Kinie 3D (Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi )

Podczas konkursu, startupy wezmą udział w 6 miesięcznym mentoringu koordynowanym przez Politechnikę Łódzką. W tym roku zaproszenie do współpracy przyjęło ponad 30 mentorów z kraju oraz z zagranicy. Dodatkowym wsparciem dla uczestników będą organizowane szkolenia, warsztaty, indywidualne spotkania z ekspertami, inwestorami oraz analitykami biznesowymi.

W finałowym etapie, uczestnicy otrzymają szansę prezentacji projektu przed kluczowymi inwestorami z kraju oraz z zagranicy podczas organizowanego przy współpracy z Uniwersytetem Łódzkim VC Speed Dating oraz zawalczą o nagrody, których łączna wartość przekracza 200 000 zł.

Rekrutacja do konkursu prowadzona jest do 31 marca 2019 r.

W Konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne/ zespoły projektowe oraz przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy.

Szczegóły dotyczące przebiegu Konkursu dostępne są na stronie Konkursowej: www.startupy.lodz.pl

***

Zachęcamy do wypróbowania nowego narzędzia na stronie www.startupy.lodz.pl – Kalendarza wydarzeń, za pomocą którego możecie samodzielnie zamieszczać informacje i promować swoje wydarzenia wśród społeczności startupowej . Strona została zaprojektowana oraz wdrożona przez Partnera Technologicznego Konkursu, firmę Exaco sp. z o.o.