Strona główna Studenci Wymiana krajowa
Wymiana studencka

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zawarła porozumienia z uczelniami partnerskimi, na mocy których studenci mają możliwość kontynuowania studiów w tych uczelniach.

Nazwa uczelni partnerskiej Porozumienie
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pobierz (.pdf)
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie pobierz (.pdf)
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku pobierz (.pdf)
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu pobierz (.pdf)
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach pobierz (.pdf)
Akademia Sztuki w Szczecinie pobierz (.pdf)
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu pobierz (.pdf)

Ogólne warunki wymiany:

1. Napisanie podania o wymianie do Dziekana Wydziału wybranej uczelni, do które chce się jechać.
  2. W/w podanie musi być zaakceptowane przez Dziekana Wydziału uczelni macierzystej.
  3. Do podania należy załączyć :
    1. program studiów uczelni macierzystej (siatkę godzin) semestru/roku, na którym ma trwać wymiana, potwierdzony za zgodność z oryginałem przez pracownika dziekanatu uczelni macierzystej;
    2. program studiów danego semestru/roku uczelni partnerskiej wraz z podaniem Dziekanowi Wydziału uczelni macierzystej;
    3. karta transferu - pobierz (.pdf)
    4. kserokopię każdej strony indeksu potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez pracownika uczelni macierzystej;
    5. zaświadczenie o odbywaniu studiów;
    6. po zaliczeniu semestru należy dołączyć/dosłać zaświadczenie o zakończeniu semestru w uczelni macierzystej.
  4. Po zatwierdzeniu przez Dziekana Wydziału uczelni macierzystej, komplet dokumentów należy wysłać do uczelni partnerskiej a kserokopie tych dokumentów dostarczyć do Dziekanatu Wydziału uczelni macierzystej.

UWAGA!

• Student wyjeżdżający do uczelni partnerskiej pozostaje w tym czasie studentem uczelni macierzystej.
  • Wszelkich informacji o wymianie studentów udzielają dziekanaty.
  • Wnioski o wymianie studenckiej należy składać przed zakończeniu semestru.