Struktura

  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 71.56 KB

Już w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. Będzie to wyjątkowa okazja do wykonania samodzielnie telefonu!!, a także zapoznania się z techniką druku transferowego na tkaninie.

Z papieru na materiał – tworzenie autorskich nadruków oraz “Halo, halo”, jak się rozmawia przez własnoręcznie wykonany telefon? to zajęcia plastyczne, na które zapraszamy dzieci 16 lutego (sobota) 2019 r. o godz. 10:00 w gmachu głównym ASP w Łodzi. Warsztaty poprowadzą Agata Bugalska, Judyta Antoniuk oraz Katarzyna Zacharewicz. Bilety do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Łódzkiej lub on-line na stronie FŁ. Będzie to niepowtarzalna okazja do wyśmienitej zabawy oraz twórczego spędzenia czasu! Czekamy na Was!

Szczegółowy harmonogram zajęć DUA:

laboratorium.asp.lodz.pl


Dodatkowe informacje dotyczące warsztatów artystycznych organizowanych w ASP:
Izabela Bloch
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42 254 75 25

Ceny biletów na warsztaty ASP, wyłącznie dla dzieci w wieku 7-12 lat: 35 PLN. Przy jednoczesnym zakupie biletów na minimum 3 warsztaty obowiązuje cena biletu: 30 PLN.

do góry
Poprzednia wersja strony ASP