Pracownia Projektowania Wnętrz Mieszkalnych
dr hab. Robert Sobański, prof. ASP

Prostokątne, wielobarwne tło, podzielone pionową, szeroką czarną linią na dwa kwadraty. Są to zróżnicowane kompozycje w kolorach czerwieni, różu, błękitu, fioletów i szarości. Igor Kociński. Linoryt wielomatrycowy, gipsowy, malarstwo akrylowe
    Filename: miniatura jpg.jpg

Serdecznie zapraszamy do Galerii OdNowa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121, II piętro, pawilon E, s. 261), gdzie 18 listopada 2021 r. o godz. 13.00 odbędzie się wernisaż wystawy Igora Kocińskiego – absolwenta kierunku grafika z Wydziału Sztuk Pięknych. Ekspozycja zaprezentuje grafiki i prace malarskie autora, w tym te nagrodzone Grand Prix podczas 37. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2020.

Prezentowane prace, wykonane w technikach linorytu wielomatrycowego, gipsorytu i malarstwa akrylowego,  powstały w Pracowni Technik Drzeworytniczych i Książki Artystycznej prof. Dariusza Kacy oraz Pracowni Malarstwa Studyjnego prof. Tomasza Musiała.

Wystawa będzie czynna do 2 grudnia 2021 r.

Igor Kociński  –  urodzony w 1995 w Łodzi. W latach 2014-2021 student grafiki na Wydziale Sztuk Pięknych ASP w Łodzi.

Nagrody:
Nagroda Muzeum Miasta Łodzi podczas 37. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2020

Wystawy:
Wystawa prac studenckich Katedry Malarstwa Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi w Galerii Cotton House (ul. Sterlinga 27/29, Łódź, 2015)
Wystawa poplenerowa „Harenda/Soczewka 2016” w Galerii ASP Łódź Piotrkowska 68
Wystawy z cyklu „Eksperymentarium i goście” w latach 2017-2019 w Galerii ASP Łódź Piotrkowska 68
Wystawa „Kociński. Sobczak. Rysunek. Grafika.” W Galerii Nasza Ściana na ASP w Łodzi, 2019
Wystawa pokonkursowa „Bunt XI Biennale Grafiki Studenckiej” w Galerii Miejskiej Arsenał, Poznań 2019
Wystawa laureatów 37. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego - Sztuki Piękne 2020 w Galerii ASP Łódź Piotrkowska 68

Kurator wystawy: Igor Kociński

Identyfikacja graficzna: Igor Kociński