Wystawa Katedry Projektowania Graficznego

miniRektor ASP w Łodzi, prof. Jolanta Rudzka-Habisiak, zaprasza na otwarcie wystawy „KPG – pedagodzy i studenci Katedry Projektowania Graficznego”. Wernisaż ekspozycji, towarzyszącej Łódź Design Festival 2012, odbędzie się 19 października 2012 r. (piątek) o godz. 20.00 w OFFGalerii (ul. Piotrkowska 138/140)

KPG to wystawa prezentująca wybrane prace pedagogów i studentów Katedry Projektowania Graficznego łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Katedra, utworzona wraz z Wydziałem Grafiki w roku 1971, przygotowuje specjalistów w następujących specjalizacjach projektowych: projektowanie grafiki wydawniczej, projektowanie plakatu, projektowanie grafiki przestrzennej, projektowanie informacji wizualnej, projektowanie grafiki multimedialnej. Zarówno program, jak i praktyka dydaktyczna realizowana w Katedrze znajdują potwierdzenie w wysokiej ocenie umiejętności absolwentów, realizujących z powodzeniem swoje cele artystyczne i zawodowe w Polsce i na świecie.

Wystawa będzie czynna do 28 października od 11.00 do 19.00. Kuratorami wystawy są Piotr Karczewski i Jakub Balicki.

lodzdesign

www.lodzdesign.com

OPG

www.opg.com.pl