Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna
Absolwenci


potretmini

Sukces absolwentek Pracowni 109

Miło nam poinformować, że dwie absolwentki Pracowni Projektowania Grafiki Wydawniczej i Typografii Mediów Cyfrowych (Pracownia 109) prowadzonej przez prof. Sławomira Kosmynkę – Magda Karcz oraz Katarzyna Wieteska – otrzymały nominacje w konkursie Projekt Roku w kategorii „Świeża Krew”.

Więcej…
 
portprom

Sukces absolwentów ASP

16 listopada 2018 r. odbył się wernisaż i wręczenie nagród 28. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych w Legnicy "PROMOCJE 2018". Z przyjemnością informujemy, że w wystawie brali udział absolwenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi: Dominik Janyszek, Justyna Maksajda i Tomasz Zajawiony. Dwojgu z nich przyznano nagrody:

Więcej…
 
miniportret

Sukces absolwenta Tomasza Zjawionego

Serdecznie gratulujemy absolwentowi Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Tomaszowi Zjawionemu wyróżnienia Kwartalnika ARTLUK oraz Nagrody Pisma Artystycznego FORMAT w 28. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018 w Legnicy za cykl pejzaży miejskich.

Więcej…
 
miniizap

Sukces Anny Piechury

Pani Anna Piechura, tegoroczna absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymała jedno z pięciu prestiżowych wyróżnień w konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala, organizowanym przez Muzeum Śląskie w Katowicach.

Więcej…
 
portret

Sukces Karoliny Jabłońskiej

Z przyjemnością informujemy, iż Karolina Jabłońska – absolwentki Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – zdobyła II nagrodę na II Ogólnopolskim Biennale Malarstwa / Pejzaż Architektoniczny w Bisztynku. Nagrodzona praca to zestaw obrazów bez tytułu, które powstały w pracowni Przestrzeni Eksperymentu Malarskiego pod kierunkiem prof. Jarosława Chrabąszcza.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12