Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna
Wydarzenia


PATA 2019

miniJuż po raz siódmy Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi we współpracy z KAUS Urbino ma przyjemność zaprosić artystów i miłośników sztuki do udziału w Letnich Międzynarodowych Kursach Grafiki i Tkaniny Artystycznej PATA. Sześć poprzednich edycji przyciągnęło do Łodzi artystów z ponad 30 krajów, takich jak Włochy, USA, Kanada, Chiny czy RPA i cieszyły się dużym uznaniem uczestników.

Więcej…
 
Targi sztuki studenckiej – zgłoszenia

ASP logo miniDrodzy Studenci!!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ogłasza wiosenną edycję “Targów sztuki studenckiej”. Impreza odbędzie się 18 maja 2019 r. (sobota) w godz. 19.00-23.00 w czasie Nocy Muzeów w Łodzi.

Więcej…
 
Jan Doms - Mushtopia

MiniaturaSerdecznie zapraszamy na wykład i spotkanie z holenderskim artystą, Janem Domsem, który odbędzie się 24 kwietnia 2019 r (środa) godz. 10:30 w Kinie 3D w Centrum Promocji Mody.

Więcej…
 
Wyniki wyborów na Wydziale TIU

miniW dn. 16 kwietnia 2019 r. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Tkaniny i Ubioru z grupy studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Więcej…
 
Sukces studentek łódzkiej ASP

mini1Festiwal Mikstury Kultury to cykl ogólnopolskich wydarzeń kulturalnych – wystaw, koncertów oraz spektakli teatralnych, organizowany jest przez Forum Studentów Uczelni Artystycznych oraz Samorząd Studencki AMFN. Współpraca samorządów wyższych uczelni artystycznych daje możliwość spotkania młodych twórców i twórczyń wszystkich dziedzin sztuki i kultury, wzajemnego przyjrzenia się sobie, podjęcia dialogu, a często zawiązania kolektywów artystycznych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 201