Ads on: Special HTML

Ads on: Special HTML
Strona główna
Pedagodzy


mini3

Sukces Izabeli Stronias

Serdecznie gratulujemy dr Izabeli Stronias, kierownikowi Pracowni Kostiumu Scenicznego (Wydział Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi), która dostała nominację do Orłów 2019 w kategorii: najlepszy kostium (film „ Kamerdyner”).

Więcej…
 
Sukces Jarosława Borka

portret

Sukces Jarosława Borka

Serdecznie gratulujemy Panu Jarosławowi Borkowi, którego rzeźba stanie w Chengdu w Chinach i będzie reprezentowała Łódź – jedno z miast partnerskich Chengdu. Rzeźba zostanie odsłonięta podczas 2018 Chengdu International Sister Cities Sculptures Creation and Exhibition.

Więcej…
 

miniprotret

Sukces Łukasza Chmielewskiego

Serdecznie gratulujemy Panu Łukaszowi Chmielewskiemu, kierownikowi Pracowni Projektowania Krojów Pism i Kaligrafii, na Wydziale Grafiki i Malarstwa, który zdobył III Nagrodę na 10. Międzynarodowym Biennale Miniatury.

Więcej…
 
Złoty Medal dla Marcina Nowaka

portret

Złoty Medal dla Marcina Nowaka

Marcin Nowak, pedagog w Katedrze Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz współtwórca Novvak Jewellery, zdobył Złoty Medal 2018 Solidscape Design Competition.

Więcej…
 
Sukces Oskara Gorzkiewicza

minisukces

Sukces Oskara Gorzkiewicza

Miło nam poinformować, że Oskar Gorzkiewicz, uczestnik Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, otrzymał wyróżnienie w 25 edycji konkursu organizowanego przez Fundację Stypendia i Nagrody im. Tadeusza Kulisiewicza w Warszawie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12