Katedra Wzornictwa

Typ studiów: Stacjonarne I stopnia

Nr sali: 10 (główny budynek ASP)

Charakterystyka:

Pracownia Modelowania Procesów Użytkowych jest miejscem gdzie studenci mogą zdobywać wiedzę z zakresu kształtowania przedmiotów wykorzystywanych w życiu codziennym. Kurs przeznaczony jest dla studentów 2 i 3 roku kierunku wzornictwo i stanowi część oferty wybieranej w toku kształcenia. Wypełnianie otaczającej nas przestrzeni obiektami oparte jest na twórczym koncypowaniu i analizie potrzeb użytkowników. Zdobywanie umiejętności opiera się o paletę doświadczeń z którymi uczestnicy kursu spotykają się na pierwszym roku studiów. Nadaje to interdyscyplinarny rys powstającym realizacjom semestralnym i dyplomowym. Stałym elementem kształcenia w pracowni jest udział studentów w konkurach organizowanych we współpracy z zewnętrznymi interesariuszami.